Ana Sayfa / Adsense / Adsense Uyumlu WordPress Temaları
adsense uyumlu wordpress temaları

Adsense Uyumlu WordPress Temaları

Adsense’den para kazanmak hakkında daha önce bilgilendirme yapmıştık. Orada da bahsettiğimiz üzere Adsense’den para kazanmanın yollarından bir tanesi internet sitesi açmak ve içerik üretmek. Ürettiğimiz bu içerikleri yayınlamak için haliyle bir temaya ihtiyacımız var. Google’ın internet siteleri için önerdiği koşullara uyumlu bir tema seçmenin yanı sıra yayınlayacağımız adsense reklamlarıyla da bütünleşik bir tasarım tercih etmeliyiz. Çünkü Adsense tıklama başına para öder ve içerikle bütünleşmeyen reklamların tıklanma oranları düşüktür. O nedenle bu yazımızda sizlere tıklama oranlarınızı yükseltecek “adsense uyumlu wordpress temaları” önereceğiz. Bu temalar sayesinde ziyaretçi sayınız az bile olsa maksimum kazanç elde edebileceksiniz.

Adsense Uyumlu WordPress Temaları

Adsense wordpress temalarının en belirgin özelliği reklam yayınlamak üzere tasarlanmış olmalarıdır. Ayrıca bu temalar içerik odaklı, mobil uyumlu ve hızlı temalardır. Sizler için Türk ve yabancı tema yapımcılarının adsense reklamı yayınlamaya uygun olarak geliştirdiği adsense wordpress temalarını derledik. Bu temalardan en çok beğendiğinizi ve sektörünüze en uygun olanını seçerek para kazanmaya başlayabilirsiniz! Bu temalardan daha fazlasına ulaşmak isterseniz arama yaparken “Max CTR” yada High CTR anahtar kelimelerini kullanabilirsiniz. Bu aramalar o temanın tıklanma oranın yüksek olduğunu yani adsense yerleşimlerinin yapıldığını gösterir.

CashSense Adsense WordPress Teması

r10.net sitesi üzerinden satılan bu adsense uyumlu wordpress teması aynı zamanda hız, mobil uyumu ve sadeliğiyle dikkat çekiyor. High CTR yani tıklama oranının yüksek olduğu bu eşsiz wordpress temasını kullanarak Adsense gelirlerinizi katlayabilirsiniz.

cashsense adsense wordpress teması

Önizleme    /    Satın Al

Admania Adsense Uyumlu WordPress Teması

Adsense uyumlu wordpress temaları denilince aklan gelen ilk temalardan biri olan Admania, Themeforest üzerinden satılıyor. Onlarca farklı reklam yeri, mobil uyumu ve hızıyla adsense gelirlerinizi arttırmanıza yarayacak olan temayı şimdi satın alın!

admania adsense wordpress teması

Önizleme / Satın Al

CTRSpace Adsense WordPress Teması

Adsense uyumlu wordpress temalarından diğer bir tanesi de CTRSpace teması. Hızlı, seo ve adsense uyumlu, responsive olan temada Adsense reklamlarınızı yayınlayabilmeniz için ayrılmış birçok alan var. Sadelik, hız ve kazanç beklentiniz varsa bu tema tam size göre!

ctrspace adsense uyumlu optimizasyonlu wordpress teması

Önizleme / Satın Al

Neden Adsense Uyumlu Temalar Tercih Etmeliyiz?

Bildiğiniz gibi Türkiye’de adsense gelirleri düşük. Reklam veren bütçeleri sınırlı olduğu için birçok alanda yeterli rekabet yok ve yayıncı kazançları bu yüzden az. Sitesine ciddi trafik çeken ünlü siteler bile Adsense’den yeterince kazanamadıklarından şikayet ediyor. Bu nedenle adsense uyumlu bir tema kullanmak şart. Eğer sizler de sitenize gelen ziyaretçilerden maksimum kazanç sağlamak ve onlara reklamları daha çok gösterip tıklamalarını sağlamak istiyorsanız adsense optimizasyonlu, mobil uyumlu ve hızlı bir tema tercih edin. Reklam sayısının artması, kullanıcının içeriğe ve haliyle reklamlara odaklanması gibi nedenlerle adsense’den kazanacağınız miktar artacaktır. Bol kazançlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir