Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Ağustos 2019

Cukka Uygulaması İle Online Para Kazanmak

Cukka Uygulaması İle Online Para Kazanmak

Cukka uygulaması nedir, güvenilir mi, ne kazandırıyor, taktikler, cukcoin kazanma ve anroid uygulamalarından para kazanma hakkında detaylı bilgi.

Cukka, geçtiğimiz günlerde android ve ios platformlarında yayınlanan ve üyelere oyun içi sanal para kazandıran bilgi yarışmasıdır. Cukka üyesi olarak bilgi yarışmalarına katılabilir ve kazandığınız Cukcoin adı verilen uygulama için paralarla mağazadan alışveriş yaparak hediyeler sipariş edebilirsiniz.

Sistem oldukça basit işliyor. Uygulamayı android veya ios platformundan ücretsiz indiriyorsunuz. Ardından telefon numaranızla doğrulama yaptıktan sonra ana sayfadaki oyunları takip etmeye başlıyorsunuz.

Her oyun için önden süre veriliyor. Bu süre içinde videoya tıklayıp instagramda videoyu izliyorsunuz. Dilediğiniz kadar tekrar izleyebilirsiniz. Geri sayım dolduğunda oyun başlıyor. Merak etmeyin uygulama oyun başladığında size bildirim gönderecektir.

Oyunlar başladığında izlediğiniz videoyla ilgili dikkat gerektiren sorular soruluyor. Videoda kaç kişi vardı, neyle ilgili konuştular gibi genellikle basit ancak dikkatli izlemeniz gereken sorular. Soruları ne kadar hızlı cevaplarsanız o kadar çok cukcoin kazanıyorsunuz. Oyunun sonunda ne kadar oyun içi para kazandığınız size bildiriliyor. Günlük ortalama 2-3 oyun oynanıyor ve her oyunun kazandırdığı coin miktarı değişiyor. 900 coine kadar kazandıran oyunlar mevcut ve katılma sınırı da yok. İstediğiniz kadar oyuna katılabilirsiniz, soruları doğru ve hızlı yanıtlamanız yeterli.

Cukka uygulaması son derece güvenilir bir şirket tarafından yayına alınmış ve sosyal medya fenomenleri ile çalışıyorlar. Fenomenlere ait videoların kullanıldığı oyunlarda olabildiğince çok görev yaparak coin kazanın ve pazar kısmında harcayın. Uygulamanın tek eksisi kazandığınız paraları çekmenize izin vermemesi.

Benim gördüğüm kadarıyla kısa zamanda onbinlerce puan kasarak hediye alabilecek seviyeye gelen kullanıcılar var. Bunları top 100 bölümünde sergiliyorlar. Ayrıca referans sistemi de bulunan Cukka’da getirdiğiniz arkadaşlarınızdan da cukcoin kazanıyorsunuz. Yani cukcoin kazanmak için birçok yol var, dilediğinizi seçerek başlayabilirsiniz.

Uygulama için video izledikçe para kazandıran bir sistemi var diyebiliriz. Gerçek TL olmasa da pazarda alabildiğiniz bisiklet, drone gibi oldukça değerli eşyalar var. Bunlar cebinizden harcama yaparak almak yerine Cukka’da video izleyerek satın alabilirsiniz.

Sonuç olarak güvenilir bir uygulamada eğlenceli vakit geçirin ve hediyelerin sahibi olun. Bol şans!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz