Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Ağustos 2019

Facebook Para Kazanma Rehberi

Facebook Para Kazanma Rehberi

Facebook para kazanma rehberi ile sizde internetten para kazanacaksınız. 2018 yılının en güncel facebook kazanç rehberine hoş geldiniz!

Facebook’tan para kazanmak istiyorum ama nasıl yapabileceğimi bilmiyorum, facebook’tan para kazanan var mı, facebook sayfaları para ediyor mu yada sadece arkadaş ekleyerek gelir elde edebilir miyim gibi onlarca sorunun yanıtını bu yazıda bulacaksınız. Sizlere öyle tavsiyeler vereceğim ki para kazanmanız kaçınılmaz olacak! Öncelikle facebook’un öneminden bahsedelim… Bu güncel arkadaşlık sitesi, uzun süredir hayatımızda ve neredeyse her Türk vatadaşının bir facebook hesabı var. Hal böyle olunca, yani bir site bu kadar kalabalığı bir arada bulundurunca para kazanma yöntemleri de kendiliğinden ortaya çıkıyor. Biraz gayret ve sabırla ilerleyerek, size göstereceğim yöntemler sayesinde facebooktan para kazanmak hiç de zor değil.

Binlerce insan, yalnızca facebook işlerinden elde ettikleri paralarla geçiniyor. Bunu hiçbir abartı olmadan söyleyebilirim çünkü bir çoğuyla tanışıyorum ve yaptıkları işin tüm detaylarına hakimim. Sizlere bunları göstermek istiyorum… O kadar büyük sayfalar, gruplar, profiller para kazandırmıyor mu sanıyorsunuz? Öyleyse yanılıyorsunuz… Yada binlerce beğeni, yorum ve paylaşım alan o profil ve sayfalardaki etkileşimlerin gerçek olduğunu mu sanıyorsunuz? Yine yanılıyorsunuz… Bu işler parayla ve otomatik olarak dönüyor… Gelin hep birlikte facebook para kazanma yollarına ve detaylarına bakalım…

Facebook Para Kazanma Yolları

Büyük Bir Facebook Sayfası Yaratmak

Bunu nasıl yapacağınız size kalmış. İster reklam, ister paylaşım yaparak büyük bir facebook sayfası yaratmak size iyi para kazandırabilir ve birçok işin başında bu gelir. Severek takip ettiğiniz facebook sayfalarının ara sıra alakasız paylaşımlar yaptıklarını görürsünüz. Ürün, site veya hizmet tanıtımı yaparak reklam alan bu sayfalar, her paylaşım için belli bir ücret alırlar. Ücret, sayfanın beğeni sayısı, etkileşim, yerli ve yabancı oranı, kadın erkek oranı gibi kriterlerine göre değişir. Reklam verenler ürün veya hizmetlerinin satışı yaptırmak için sizinle iletişim kurarak anlaşmak isterler fiyatlar genellikle iyidir. Para kazandıran bir sayfa yaratmak istiyorsanız konuyu da doğru seçmelisiniz. Mizah, teknoloji gibi sayfaların para kazanma şansları düşüktür. Sağlık, ekonomi, spor gibi sayfalar para kazandırır.  Facebook sayfasından para kazanmak için çeşitli ortaklıklar kurabilirsiniz. Yeter ki elinizde etkileşimli yani paylaşımları öne çıkarılan, beğenilen ve yorumlanan bir sayfa olsun… Reklam teklifleri ardı ardına gelecektir!

Site, Sayfa ve Kanal Tanıtımları

Sayfanızda site, diğer facebook sayfaları, youtube kanalları tanıtımı yaparak gelir elde edebilirsiniz. Bu teklifler size bizzat yapılabilir ancak ben sizin adım atmanızı tavsiye ederim. r10.net gibi büyük ticaret forumlarına giderek ilan açın ve facebook sayfanız hakkında detaylı bilgi verin. Bu sayede müşteri bulmanız kolaylaşacaktır. Sayfa beğeniniz ve etkileşiminiz ne kadar yüksekse o kadar çok kazanırsınız. Sayfanız reklam alacağınıza dair bir duyuru yaparak da iş teklifleri alabilirsiniz. Sayfanızda fazla reklam yaparak kullanıcıları sıkmamaya ve daima ulaşılabilir olmayan özen gösterin. Reklam – paylaşım dengesini iyi sağlarsanız hem paylaşımlar sonuç getirir hem de ziyaretçileri kaçırmazsınız.

Facebook Sayfası Satarak Para Kazanmak

Facebook para kazanma idealini gerçekleştirecek yegane işlerden bir tanesi facebook sayfası satmaktır. Konusuna, beğeni sayısına ve etkileşimine göre fiyat biçilen sayfaların alıcısı eksik olmuyor ve piyasa oldukça canlı. İnsanlar devamlı facebook sayfası satın alarak iş yapıyorlar. Kimileri tamamen bu satışlara odaklanmışken, kimileri aldığı sayfada kendi reklamını yapıyor. Facebooktan nasıl para kazanılır diye merak ediyorsanız benim favorim yöntemim sayfa satışıdır. Forumlarda bu sayfaların ne kadar pahalıya satıldıklarına şahit olabilirsiniz. Siz de bir facebook sayfası açın, büyütün ve satışa çıkarın. Müşterisi eksik olmayacak, bunu garanti ediyorum.

Facebook Takipçi, Beğeni ve Yorum Satışı

Büyük sayfalar ve profillerin beğeni ve yorum sayılarının uçtuğuna şahit olmuşsunuzdur. Etkileşimi yükseltmek ve gönderileri daha fazla kişiye ulaştırmak amacıyla yapılan bu yöntemler paralıdır. Daha doğrusu kaliteli olanları pahalı. Gerçek Türk kullanıcılar tarafından yapılan beğeni ve yorumlar oldukça iyi paraya gidiyor. Rastgele bir siteye girerek 1000 adet gerçek Türk kullanıcının ne kadar ettiğine baktım… Fiyat 80 TL olarak belirlenmiş. Bu gayet iyi bir para ve facebook para kazanma yollarının en karlılarından bir tanesi. Sizde facebook’tan para kazanmak istiyorsanız takipçi, beğeni ve yorum satışı yapabilirsiniz. Bu sitelerden bayilik satanların olup olmadığını kontrol edin. Yada kendi panelinizi oluşturarak

Facebook Üzerine Site Açmak

Ünlü sosyal ağ sitesiyle ilgili hiç arama yaptınız mı? Facebook hesabı nasıl silinir, sayfa nasıl açılır, profil nasıl gizlenir gibi daha yüzlerce detaylı makale içeren bu siteler de iyi para kazanırlar. Daha çok Adsense reklamlarından gelir elde eden facebook sitelerinden bir tane de siz açabilirsiniz. Bu sitede yazacak konu sıkıntısı da çekmezsiniz çünkü başlıklar bellidir. Niche olarak adlandırılan bu sitede sadece facebookla ilgili haberler, ne nasıl yapılır tarzında konular ve videolar bulunacak. Haliyle arama motorlarında yükselmesi kolaylaşacak olan siteden para kazanabilirsiniz.

Facebook Konulu Youtube Kanalı Açmak

Yukarıda bahsettiğim niche web sitesine ek olarak, yada hiç site açmadan bir youtube kanalı açabilirsiniz. Daha önce youtube para kazanma ile ilgili bir yazı hazırlamıştım: Youtube Para Kazanma Niche youtube kanalınızda sadece facebook ile ilgili videolara yer vererek para kazanabilirsiniz. Facebook reklam eğitimleri, sayfa açma ve büyütme gibi içeriklerin çok aratıldığını ve videoların arama sonuçlarında daha üst sıralarda çıktıklarını unutmayın. Benim tavsiyem web sitesi ve youtube kanalının birlikte idare edilmesi. Biri yazılı içerik barındırırken diğer video içerikle sitenize SEO anlamında destek sağlayacaktır.

Facebook Destek Hizmeti Sağlamak

Profesyonel hizmet sağlayıcılarına işiniz düşmemiş olabilir, kimsenin düşmesini de istemem çünkü yaptıkları iş karşılığı aldıkları ücretler çok yüksek. Diyelim ki facebook sayfanız kapatıldı ve geri açtırmak istiyorsunuz… Facebook sizi dinlemiyorsa bu aracılar devreye giriyor ve ücret karşılığında sayfanızı geri alıyorsanız. Aynı şey haksız kapatılan profil ve gruplar için de geçerli. Sizinle facebook arasında köprü gören bu danışmanların iyi para kazandıklarını söyleyebiliriz. Siz de bu konularda bilgi sahibiyseniz profesyonel facebook destek hizmeti sağlayarak para kazanabilirsiniz.

Eski Tarihli Facebook Profillerini Satın

Facebook para kazanma yollarından diğer bir tanesi eski tarihli profilleri satmaktır. Bu işten gelir elde etmek için yüzlerce hesaba sahip olmak gerekiyor… Biliyorsunuz facebook artık spam hesapları kapatıyor ve bir kişiye birden fazla hesap açtırmıyor. Çok fazla hesaba sahip olmak isteyenler ise doğrulanmış, eski tarihli facebook profili satın almak istiyor. Bu noktada siz devreye giriyorsunuz ve onaylı facebook hesaplarını satarak para kazanıyorsunuz. Birçok ticaret forumunda (r10.net, wmaraci.com) bu tür ilanlara denk gelebilirsiniz. Diğer facebook para kazanma yöntemlerine kıyasla daha az para kazandıran bir yöntemdir.

Ürünlerinizi Facebook Üzerinden Satışa Çıkarın

Büyük bir facebook sayfası yaratmanın önemini vurgulayacak bir gelir modeli daha: Ürün satışı yada satış ortaklığı. Kendi ürettiğiniz her türden ürünü facebookdan satabilirsiniz. Tesbih, elbise, yüzük, bot, ayakkabı gibi binlerce ürünün satışı facebook üzerinden yapılıyor. Binlerce kişiye ulaşmanıza olanak sağlayan facebook sayesinde ürün satarak para kazanabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir ürününüz yoksa o halde satış ortaklığını deneyin. Ürününü satmak isteyen ancak alıcılara ulaşamayan üreticilerin ürünlerini kendi sayfa ve profillerinizde yayınlarak reklamını yapın ve gelirden pay alın.

Sizlerle birlikte facebook para kazanma rehberinin detaylarına baktık ve facebooktan nasıl para kazanılır öğrenmiş olduk. Bu yazıda gösterilen kazanç yöntemlerinin tamamı garantili ve denenmiş yöntemlerdir… Eğer siz de internetten para kazanma yolları arıyorsanız yolunuz mutlaka facebooktan geçmelidir. İnternetin en büyük sosyal medya sitesi olan facebook, Türkler tarafından da çok seviliyor ve birçok gelir modelini içinde barındırıyor. Tek yapmanız gereken sabırla denemek, hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz