Çarşamba , Şubat 19 2020
Ana Sayfa / İnternetten Para Kazanma Yolları / Haahi Uygulamasıyla Para Kazanma
haahi para kazanma canlı sohbet uygulaması

Haahi Uygulamasıyla Para Kazanma

İnternetten para kazanma yolları günden güne artıyor. Bu yollardan bir tanesi de canlı yayın yapmak. Canlı yayınlar geniş kitlelerle etkileşim imkanı veren, birçok kişiye aynı anda hitap etme şansı tanıyan ve karşılığında para kazanabileceğiniz yegane yöntemlerdendir. Bu yazıda canlı yayın yaparak para kazanmanızı sağlayan android uygulamasını inceleyeceğiz. Bu program nedir, nasıl para kazandırır, kaydolma adımları, canlı yayın açma gibi bilmeniz gereken her şeyden bahsedeceğiz. Sizler de Haahi uygulamasına giriş yapabilir ve canlı yayınlara katılarak etkileşimde bulunabilirsiniz.

Haahi Nedir?

Haahi, Çin’de geliştirilen bir canlı yayın – sohbet uygulamasıdır. Android (apk olarak indirebilirsiniz) ve iOS platformlarından indirebileceğiniz uygulamada isterseniz canlı yayın yapabilir, isterseniz de sadece canlı yayın yapanlara izleyici olarak katılabilirsiniz. Uygulama, yetenekli kişileri işe alarak maaşlı eleman gibi internette çalıştırıyor. Yani diğer canlı yayın site ve uygulamalarından farklı olarak serbest şekilde değil, uygulamanın belirlediği şartlara göre yayın yapıyorsunuz. Yayın yaptıkça da para kazanıyorsunuz. Bu paranın bir kısmını uygulama kendisi veriyor, diğer gelir ise izleyenlerin bağışlarından oluşuyor. Kadın veya erkek yayıncıların profesyonel olarak yayın yapmalarına olanak sağlayan uygulamada canlı yayın açmak için bazı şartlar da var…

Haahi Para Kazanma

Canlı yayın yaparak para kazanmanızı sağlayan uygulamada öncelikle Haahi’nin sizi yayıncı olarak seçmesi gerekiyor. Bunun için internet sitesinden bir form dolduruyorsunuz ve yeteneğinizi sergilediğiniz bir video ile birlikte gönderiyorsunuz. Eğer değerlendirmede beğenilirseniz yayıncı olmaya hak kazanıyorsunuz ve Haahi’nin çalışanı oluyorsunuz. Canlı yayın yaptığınız sıklığa ve süreye göre kazancınız artıyor. Ayrıca clenbuterol for sale usa Haahi’den para kazanmanızı sağlayan bağışlar da alabiliyorsunuz. Bu bağışları sizi izleyenler yapıyor. Pul adı verilen site içi para birimini mobil veya google play yöntemiyle satın alıp, size hediyeler gönderebiliyor. Haahi ile para kazanma hedefini gerçekleştirmek için sık sık canlı yayınlar yapılmalıdır.

Haahi Başvuru

Haahi’de canlı yayın açabilmek daha doğrusu para kazanabilmek için başvuru yapmalısınız. Site, kendi bünyesinde çalıştırdığı yayıncılara “Anlaşmalı Haahi” diyor. Siz de bu ortaklığa dahil olarak gününüzün sadece birkaç saatini ayırıp para kazanabilirsiniz. Başvuru yapmak için tıklayın! Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde doldurun. Ardından fotoğraf ve yeteneğinizi işaretleyin. Ayrıca youtube v.b. bir siteye yüklediğiniz, yeteneğinizi sergilediğiniz videonuzu da ekleyin. Gitar çalmak, şarkı söylemek, şiir okumak, dj’lik gibi bir yeteneğiniz varsa şansınız artacaktır. Yine de her türlü yeneteğe açık olduklarını unutmayın, şansınızı deneyin.

Haahi Canlı Sohbet

Uygulama içinde canlı sohbet odaları var. Odalarda sesli veya yazılı sohbet etmek için herhangi bir izne ihtiyacınız yok. Dileyen herkes sohbet odalarına girerek kurucuyla sohbet edebilir. Canlı sohbet odası kurmak için herhangi bir şart da yok. Muhabbet bölümünden + Oda Oluştur diyerek oda ismini ve açıklamasını girmeniz yeterli. Odalara girmek ücretsiz. Tek yapmanız gereken mobil uygulamayı indirip Facebook, Twitter, Google+ yada mail adresinizle Haahi’ye üye olmak. Deneyimlediğim kadarıyla ses kalitesi oldukça iyi ve herhangi bir gecikme de söz konusu değil. Sohbet odalarında chat de aktif. Yani sesli konuşmaya katılmak istemiyorsanız yazılı olarak chati kullanabilirsiniz.

Haahi Başvuru Şartları

Uygulamada yayın yaparak para kazanmak için bazı şartlar var. Bunlar birçok kişinin sağlayabileceği şartlar olsa da yine de bilmenizde fayda var.

İyi iletişim kurma yeteneği, iyi bir kişilik sahibi olmak, kendini göstermeyi sevmek, zeki olmak.
Güzel şarkı söylemek, iyi dans etmek, ve talk-show yaparak seyirciyi etkileyebilmek yada hoş sohbet olmak.
Canlı yayın için boş vakte sahip olmak.
Evde; internet bağlantısına, 1 adet bilgisayara, 1 adet kameraya ve bir adet mikrofona sahip olmak.

Haahi’de Yayıncı Olmanın Avantajları

Haahi canlı yayınları yapmanın en önemli avantajı geniş bir kitleye hitap edebilmektir. Sistem ülkemizde çok yeni ve fazla rakibiniz yok. Bu uygulama üzerinde sabırla yayın yaptığınız takdirde düzenli gelir elde edebilirsiniz. Uygulama bu işi ciddi olarak yapanlara para da kazandırıyor. Diğer bir çok mobil uygulamanın aksine ses ve görüntü kalitesi üst düzey. Bu da izleyicilerin önem verdiği bir detaydır. Tanınmak, adınızı duyurmak istiyorsanız size bunu ücretsiz olarak sağlıyorlar. Yukarıda vermiş olduğum başvuru sayfasına giderek başvuru formunu oldurun ve Haahi’de yayın açın.

Güvenilir Mi?

Sitenin güvenilirliğinin merak edenler için de kısaca değinelim. İnternette gördüğüm kadarıyla sitede çalışan ve sorunsuz ödeme alan birçok kişi var. Uygulama kendisi de dekontlarını yayınlamış. Paramı alamadım diyeni de görmedim. Yurtdışında da yayın yapıyor olmaları ve orada da herhangi bir sorun yaşanmıyor olmasından dolayı siteye güvenilir diyebiliriz. Yani canlı yayın yaparak para kazanmak istiyorsanız bu uygulamanın herhangi bir sakıncası yok. Hatta piyasadaki birçok rakibinden kalite olarak üstün diyebiliriz.

Yalnız arada sırada can sıkıcı durumlarla karşılaşabiliyorsunuz. Rahatsız edenleri banlamak serbest ancak bunun da takibi yapılıyor ve haksız yere birini banladıysanız üyelikle ilgili sorun yaşayabilirsiniz.

Android uygulamalarından para kazanmak ve bunu canlı yayınlarla sağlamak istiyorsanız Haahi’yi mutlaka deneyin. Haahi para kazanma uygulaması tamamen ücretsizdir, deneyin ve profesyonel yayıncılığa ilk adımı atın… Ayrıca bir başka canlı yayın platformu olan younow hakkında bilgi almak için bkz: Younow para kazanma

Mutlaka Okumalısın

adsense-para-kazanma

Adsense’den Para Kazanma Yolları

Adsense, Google tarafından geliştirilen ve dünyanın en çok tercih edilen reklam verme / reklam yayınlama …

1 Yorum

  1. Haahi üzerinden yayın yaparak gelir elde etmek isteyen tüm arkadaşlarım . wp üzerinden iletişime geçebilirler. Haahi uygulamasında Resmi asistanlık yapmaktayım tüm sorularınızı seve seve yanıtlarım .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir