Ana Sayfa / İnternetten Para Kazanma Yolları / Link Kısaltarak Para Kazanma Taktikleri 2019
link kısaltarak para kazanma taktikleri

Link Kısaltarak Para Kazanma Taktikleri 2019

Bildiğiniz gibi internetten para kazanmak isteyenlerin sıkça başvurduğu yöntemlerden biri link kısaltma yöntemidir. Link kısaltmayı kısaca tanımlayacak olursak; elinizdeki tıklanmaya değer linkleri link kısaltma sitelerinin çeviricileri ile ücretli linklere çevirme işlemidir. Bu işlemden sonra kullanıcılar ana linke gitmek istediklerinde karşılarına reklam çıkar ve bu reklamlardan para kazanırsınız. Linkleriniz ne kadar çok ve farklı kişi tarafından tıklanırsa kazancınız da o kadar artacaktır. Bu yazıda ise link kısaltarak kazandığınız parayı arttırabilmeniz için sizlere link kısaltarak para kazanma taktikleri vereceğiz. Günün sonunda bu etkili yöntemler sayesinde kısalttığınız linklerden elde ettiğiniz geliriniz 2-3 kat artacaktır.

Link Kısaltarak Para Kazanma Taktikleri

Eşsiz İçerikler Bulun

Link kısaltarak para kazanmanın en ideal ve kazançlı yöntemlerinden biri de hiç kimsede olmayan içerikleri paylaşmaktır. Video, fotoğraf, duvar kağıdı, pdf dosyası, belge, şifreler gibi aklınıza gelebilecek her konuda hiç kimsede olmayan şeyler paylaşmak her zaman daha çok kazandırır. Hiçbir rakibinizin olmaması haliyle daha çok tıklanmanıza yarar. İnternetteki dosyalar genellikle binlerce kişide bulunduğundan hızlı olmalı ve bir içeriği ilk elde edip paylaşan kişi olmalısınız. Bunu yapabilmek için torrent siteleri, paylaşım forumları gibi ortamları sık sık ziyaret edin.  Ayrıca gündemi takip ederek size kazanç sağlayabilecek içerikleri kısaltmayı unutmayın.

Sosyal Medyayı Etkin Kullanın

Sosyal medya, kısalttığınız linkleri insanlara ulaştırmanın en kolay yoludur. Doğru hashtagler kullanarak ve yüksek takipçili hesaplar satın alarak linklerinizi binlerce kişiye ulaştırabilirsiniz. Attığınız tweet ve facebook paylaşımları herkesin ana sayfasına düşeceğinden tıklanma ihtimali yüksektir. Bu linklerin tıklanmalarını sağlamak amacıyla çarpıcı başlıklar kullanmalı ve kullanıcıları asla aldatmamalısınız. Linke tıklandığında reklamdan sonra başka bir siteye yada linke yönlendirme yapılmamalı, kullanıcı içeriğe mutlaka ulaşmalıdır. Linklerinizin ücretli linkler olduklarının anlaşılmasının önüne geçmek için goo.gl gibi ücretsiz link kısaltma sitelerini kullanabilirsiniz.

Web Sitesi Kurun

Sosyal medya dışında linklerin tıklanmasını sağlamak için en garantili yöntem bir web sitesi sahibi olmaktır. Tıpkı şu anda girdiğiniz sitelerdeki gibi bir sitenin asıl sahibi olmak, binlerce kişiye linklerinizi tıklatmanızı sağlar. Link kısaltarak para kazanmak taktiklerinden belki de en kazançlısı site açıp içerik üretmektir. Ardından ürettiğinizi içeriklere kısalttığınız linkleri ekleyerek tıklanmalarını sağlayabilirsiniz. Oyun, program, video, film, belgesel, müzik, pdf, kitap, belge, eğitim seti gibi aklınıza gelebilecek her şeyi -telif haklarını ihlal etmeden- uplaod sitelerine yükleyin ve bu linkleri kısaltarak para kazanın. Bol kazançlar…

Mutlaka Okumalısın

dizi izleyerek para kazanmak

Dizi İzleyerek Para Kazanmak

İnternetten para kazanmak isteyenlerin sıkça karşılaştığı bir yöntem var: Dizi izleyerek para kazanmak! Peki gerçekten …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir