Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Ağustos 2019

Twitter Para Kazanma Rehberi

Twitter Para Kazanma Rehberi

Twitter para kazanma rehberine hoş geldiniz. Bu yazıda sizlerle twitter’dan para kazanmayla ilgili tüm detayları konuşacağız. Twitter’dan para kazanan var mı, varsa nasıl kazanıyorlar, kazanç miktarları, twitter’da iş yapmak için gerekenler gibi birçok soruyu yanıtlayacağız. Günün sonunda twitter, sizin için bir mikro blog sitesinden para kazanma servisine dönüşecek!

Twitter, dünyanın ve ülkemizin en çok kullanılan sosyal ağlarından bir tanesi. Hemen herkesin bir twitter hesabı var ve bu mikro blog sitesi herkese açık. Yaşı, cinsiyeti, mesleği farketmeksizin herkes twitter’a kayıt olup tweet atabilir ve takipçi kazanabilir. Bazı twitter hesapları öyle değerlidir ki twitleri ülke gündemi değiştirir. Siyasilerden, iş adamlarına, esnaftan, internet firması çalışanına kadar herkes twitter kullanıyor ve bu kadar çok kişinin bir arada bulunduğu site yeni iş kolları yaratıyor. Sizlerle birlikte bu sitede internetten para kazanma yolları hakkında konuşuyoruz ve bugünkü konumuz twitter para kazanma yöntemleri…

Ülkemizde kullanıcı sayısı 20 milyon kadar olan twitter’in para kazandırmaması da düşünülemezdi. Birçok haber bu siteden paylaşılıyor ve gündem bu sitede belirleniyor. Ayrıca ünlülerle direk temas kurma şansı tanıması nedeniyle kullanıcılar tarafından seviliyor. Etkileşimin yüksek olduğu twitter’dan para kazanma yollarını öğrenmek için yazının diğer detaylarına gözatın…

Yöntemlere geçmeden önce twitter hesabından para kazanma gerçek mi, twitter para kazandırıyor mu, twitterdan para kazananlar var mı sorularına kesinlikle evet yanıtı vermek istiyorum. Bu iş tamamen gerçek ve binlerce kişi sizlere biraz sonra anlatacağım yöntemlerle internetten para kazanıyor.

Twitter Para Kazanma Yöntemleri

Twitter’dan Para Kazanma İçin İlk Adım: Fenomen Hesap Yaratmak

Twitter’dan para kazanmak istiyorsanız etkileşimi yüksek yani paylaşımları beğenilen, retweetlenen, ve yorumlanan bir hesap sahibi olmak bu işin ilk adımı. Ne kadar çok takipçi sahibi olursanız o kadar çok para kazanırsınız. Nasıl olacağını birazdan anlatacağım ancak öncesinde fenomen bir hesap nasıl yaratılır buna bakalım… Yüksek takipçi sayısı elde etmenin çeşitli yolları var; popüler akımları takip edip bunlara uygun bloglar paylaşmak, yüksek takipçili hesapları etiketleyip paylaşımlarını yorumlayarak onlarla etkileşime girmek, trendtopic hashtagleri kullanarak twitleri kısa sürede binlerce kişiye ulaştırmak gibi… Bunların tamamı doğal hesap büyütme yöntemleridir. Twitter hesapları takibe takip şeklinde yöntemlerle de büyütülebilir ancak hesap etkileşim oranı doğal yöntemlere göre daha az olacaktır.

Reklam Tweetleri Atarak Para Kazanmak

Tweet atarak para kazanma mümkün… Takip ettiğiniz ünlü twitter hesaplarının bazen reklam olduğunu açıkça belirterek bazen de viral dediğimiz daha kapalı şekilde reklam tweetleri attıklarına şahit olmuşsunuzudur. Twitter’da tweet atarak para kazanma şansınız var, reklam twitleri bunun yalnızca bir tanesi. X firması yada kişisi, kendi ürün veya hizmetini sizin hesabınızda tanıtmak ister ve teklifini sunar. Ödeme karşılığında siz de bu ürünün tanıtımına yardımcı olursunuz. Hiçbir sorumluluk, sözleşme gibi derdiniz olmadan birkaç saniye için yüzlerce lira kazanmış olursunuz. Bu tür iş teklifleri için aktif bir hesap yaratmalı ve profilinizde e-mail gibi iletişim bilgilerine yer vermelisiniz.

Link Kısaltma Sistemini Kullanın

Daha önce link kısaltarak para kazanmayla ilgili detaylı bir yazı yazmıştım: Link Kısalt Para Kazan Kısalttığınız linkleri twitter’da paylaşarak daha fazla kişiye erişmelerini sağlayabilirsiniz. Hashtagleri kullanarak dosyaların linklerini daha fazla kişiye ulaştırın ve tıklamalarını sağlayın. Elbette elinizde indirilmeye değer bir video, resim, pdf, müzik gibi dosyalar bulunmalıdır. Bu işi yaparken tek bir twitter hesabı kullanmak zorunda da değilsiniz. Hesap açmanın bir sınırı yok, onlarca twitter hesabından aynı anda yayın yapabilirsiniz. Bu da daha çok kazanmanızı sağlayacaktır.

Twitter Üzerinden Ürün Satışı Yapmak

Kendi üretiminiz olan yada başkasının üretip alıcılara ulaştırmak istedikleri saat, ayakkabı, el işi ürünler, tesbih gibi binlerce ürünü hesaplarınız üzerinden satarak twitter’dan para kazanabilirsiniz. Burada da altın kural yüksek takipçili, organik bir hesap sahibi olmaktan geçiyor. Kullanıcılar tarafından sıkça aratılan hashtagleri tespit edin ve twitlerinizde kullanarak ürünlerinizi sergileyin. Ayrıca trendtopic etiketlerini de kullanarak kısa sürede binlerce kişiye erişebilirsiniz.

Twitter Üzerine Site Açmak

Daha önce bu yöntemi facebook para kazanma konusunda da anlatmıştım. Facebook gibi, twitter konuları da internette çok aratılıyor. Hesap kapatma ve silme, takipçi arttırma, onay tiki alma gibi yüzlerce konuda twitter makaleleri yazabilir ve sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz. Niche bir site olduğundan akılda kalması ve arama motorlarında üst sıralarda yer alması da kolaylaşacaktır. Siz de twitter üzerine site açarak twitter para kazanma hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ücretli veya ücretsiz site oluşturma altyapılarından birini seçmek ve yazmaya başlamak.

Twitter Hesap Satışı

Milyonlarca twitter hesabı var, satılmasalar olmazdı değil mi? 🙂 Twitter hesap satış piyasası oldukça aktif. Yüksek takipçili hesap sahibi olmak isteyen herkes twitter profili satın alarak daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyor. Piyasayı sizler için biraz kurcaladım ve 25000 aboneli hesapların 250 TL civarında satışta olduklarını gördüm. Takipçi sayısı arttıkça haliyle fiyat da artacaktır. Bu hesapların ne tür yöntemlerle takipçi kastıkları da önemli. Yani doğal olarak, kendiliğinden mi büyüdü yoksa bot diye tabir ettiğimiz otomatik sistemlerle mi takipçi atıldı? Bu da fiyatı belirleyen önemli bir kriter. Ne tür yollarla büyümüş olursa olsun twitter hesapları para ediyor ve siz de bu işten para kazanabilirsiniz.

Twitter Takipçi, Beğeni ve Retweet Satışı

Diğer sosyal medya sitelerinde olduğu gibi burada da hesaplarına otomatik takipçi, beğeni ve retweet almak isteyenler çok. Piyasada rastgele bir siteye gidip fiyatları sizin için değerlendirdim ve 1000 Türk takipçinin 100 TL’ye satıldığını gördüm. 100 retweet 8 TL ve 1000 beğeni 30 TL şeklinde fiyatlandırma yapılmış. Oldukça iyi rakamlar ve twitter para kazanma yöntemlerinin bana göre en iyisi. Panel üzerinden yapılan bu işte hiçbir şeye dokunmuyor ve kimseyle muhatap olmuyorsunuz. Sipariş geçiliyor ve istenilen hizmeti gönderiyorsunuz o kadar.

Twitter’dan Para Kazananlar (Türkler)

Türk kullanıcılardan mizah, spor, eğlence gibi alanlarda tweet atarak fenomen olan ve reklam teklifi alan binlerce kullanıcı var. Bunların birçoğu yukarıda verdiğim önerilerle gündemi yakalayarak meşhur oldular. Önceleri sadece tweet atan bu hesaplar zamanla youtube gibi platformlara kaydılar yada reklam, film gibi teklifler aldılar. Siz de bunlardan biri olabilirsiniz, yada sizler için seçtiğim diğer twitter para kazanma yöntemlerini deneyebilirsiniz. Her biri denenmiş ve kesin sonuç getirecek yöntemlerdir.

Sizlerle birlikte twitter ile para kazanma yöntemleri hakkında bilgi edinmiş olduk. Eğer siz de internetten para kazanmanın yollarını arıyorsanız twitter’dan para kazanmayı deneyebilirsiniz. Bol kazançlar!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz